top of page
 • מה את מקבלת מציור המנדלות?
  החיבור לנשימה, הדיוק, הסבלנות וההתמדה , הם כלי נפלא לחיבור לעוצמה הפנימית שבי, לחלק היצירתי שלי. למעשה ציור המנדלות חיבר אותי לאמונה שלי ביכולות שלי ובמי שאני.
 • איפה למדת לצייר מנדלות?
  האמת שאני אישית, פשוט התחלתי לצייר מעגלים והתנועה זרמה מאליה. כיום יש הרבה מקומות ללמוד והרבה סרטוני וידאו לצפות. אני עושה סדנאות לציור מנדלות, מוזמנים להגיע, ללמוד ולהתנסות .
 • לצייר מנדלה זה סוג של מדיטציה?
  ציור מנדלות מבחינתי, זה בהחלט סוג של מדיטציה. חיבור לכאן ועכשיו. זמן התבוננות וחיבור עמוק פנימה, ללב, לנשמה תוך כדי התמזגות עם האחדות האלוהית שכולנו חלק ממנה.
 • איך את מרגישה שאת מציירת מנדלות?
  ציור המנדלה מחבר אותי פנימה, לשקט שבתוכי, לרוגע ולשלווה, זאת היא התמסרות מוחלטת להנאה ביצירה, תוך כדי איבוד השליטה לתוצאה .
 • מה את עושה כשאת מציירת את המנדלות?
  אני אוהבת לעשות מדיטציה לפני שאני מציירת, להיכנס לשקט ולהיות מחוברת לעצמי ולמקור. בזמן הציור אני בדרך כלל מקשיבה למוסיקה רגועה, של קונדליני יוגה, מנטרות או לראיונות עם מאסטרים רוחניים.
 • מאיפה המסר של כל מנדלה?
  המנדלות הם כלי לריפוי, יש בתוכן אנרגיה, ולכל מנדלה התדר השונה שלה. ישבתי במדיטציה וביקשתי לקבל עבור כל מנדלה את המסר עבורה, מה התדר שלה ומה המתנה שהיא מביאה לעולם. ​המסרים הועברו בתקשור.
 • את מתכננת את המנדלה לפני שאת מתחילה?
  כשאני יושבת לצייר, אני אף פעם לא יודעת מה ייצא. ציור מנדלה הוא דבר אינטואיטיבי שמתחיל בנקודה אחת מרכזית. אני מתחילה לצייר ולצבוע את המעגל הראשון ורק אחרי שאני מסיימת אותו אז אני מתקדמת למעגל הבא. הצבעים נבחרים לפי האינטואיציה והצורות כמו קורות מעצמן. המנדלה בדיוק כמו בחיים, אנחנו לא יודעים באמת מה יהיה הצעד הבא, זה אימון מצויין להתמסרות לחיות את הרגע, כאן ועכשיו.
 • איך את מציירת את המנדלות? את משתמשת בצורות מוכנות?
  כשאני מציירת את המנדלות, אני משתמשת במחוגה, כדי ליצור את העיגולים. את הצורות אני מציירת ביד חופשית בעיפרון
 • איך את עושה את הקווים כל-כך דקים? את משתמשת בטושים?
  אני משתמשת במכחולים מאוד דקים של 3 אפסים או 4 אפסים. את מנדלות הנקודות , אני משתמשת בציוד מנקדים. מוטות עם עיגול מתכתי בסופן, בגדלים שונים.
 • איך יוצא לך כל כך מדויק?
  אין לי תשובה איך זה יוצא לי כך, אני משערת שהשקט שבתוכי בעיקר מאפשר את הדיוק. מה שכן, אם מסתכלים מקרוב, אפשר לראות שזה לא הכי מדוייק וזה דווקא, מה שמביא את היופי ואת התנועה. זה בדיוק מה שעושה את ההבדל בין ציור עבודת יד לבין תוכנת מחשב.
 • כמה זמן לוקח לך לצייר מנדלה?
  זאת אחת השאלות היותר פופולריות...האמת שזה מאוד משתנה. לפעמים אני יושבת והציור זורם, ולעיתים זה לוקח שבועות, עד שתהליך שקורה בתוכי מושלם. בכל מקרה ציור של כל מנדלה זאת עבודה עם המון סבלנות, ריכוז והתמדה שלוקחת שעות רבות .
 • את נהנית לצייר את המנדלות?
  ציור המנדלות מסב לי הנאה מרובה, רוגע, שקט פנימי והמון אהבה. עם זאת ציור המנדלות זה תהליך ריפוי עמוק. גם קורה שבשעת ציור המנדלות דברים מתנקים ואיתם גם בכי וכאב שמשתחררים החוצה.
 • איך לבחור מנדלה?
  מוזמנים להרגיש מהי המנדלה שהכי מדברת אליכם, איזו מנדלה אתם הכי אוהבים, מהי המנדלה שמסקרנת אתכם, כנראה זאת המנדלה שהכי מתאימה לכם כרגע . אם אתם מחפשים לקנות מנדלה מתנה, עצמו עיניים לרגע, חשבו על מי שאתם רוצים להביא לו את המתנה, קחו נשימה ולכשתפקחו את העיניים ותראו מהי המנדלה הראשונה שעולה לכם. כנראה זאת המנדלה הכי טובה להביא מתנה .
 • לא עדיף לקנות את המקור?
  בהחלט המקור יש לו את הייחוד שלו, אבל לי חשוב שהמנדלות יגיעו לכמה שיותר אנשים. מעט אנשים יכולים להרשות לעצמם לקנות תמונה בכמה מאות או אלפי שקלים, מכיוון שהיה לי חשוב שהמנדלות תגענה לכל מי שירצה אותן, היה לי חשוב להנגיש אותן בעוד צורות של מדבקות, מגנטים, אגרות ברכה ולהפיץ את האור שהן מעבירות ואת המסרים המבורכים שכל מנדלה מביאה. עם זאת הקפדתי לעבוד עם בעלי מקצוע מהטובים ביותר שיש, כדי שיגיעו באיכות מעולה!!! (הרבה פעמים אנשים לא יודעים להבחין בין המקור להעתק) 2 תמונות שממחישות את ההבדל- משפחה מאוסטרליה שקנתה את מנדלת FLOW בתערוכה, תמונת המקורותמונה של לוח המגנטים מהתערוכה, שאותם קנו המון אנשים ואפילו כמה מנדלות גם לעצמם וגם מתנות .
bottom of page